Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 1 in drupal_settings_initialize() (line 802 of /home/server237032/ftp/SP-GLUCHOWO/OLD/includes/bootstrap.inc).

Uczniowie klas I - III, aktywni mimo zdalnego nauczania.

Mimo niecodziennej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa, pierwszo-, drugo- i trzecioklasiści aktywnie spędzali czas.
Pierwszo- i drugoklasiści 4 grudnia zaznajomili się ze świętem górników i Barbórką, prezentowali mikołajkowe prezenty oraz wykonywali piękne bożonarodzeniowe kartki, zapoznali się z tradycjami bożonarodzeniowymi w Polsce i na świecie. Uczniowie klasy drugiej także skrupulatnie ćwiczyli świąteczny taniec do piosenki “Jingle bells”.
Trzecioklasiści maksymalnie wykorzystali pierwszy, grudniowy śnieg, organizując zabawy i bitwy na kule śnieżne. Dbali o swoją kondycję fizyczną, ale również aktywnie uczestniczyli w domowych przygotowaniach świątecznych. Sami wykonali ciasto na pierniki, wykrawali i wypiekali je. Ostatnim etapem było dekorowanie pierników. Ta kulinarna zabawa przebiegała w wesołym, rodzinnym nastroju. Domy zamieniły się w „fabryki” pierników. Współpraca okazała się niezmiernie efektywna: wszystkie pierniczki były piękne i pyszne, a domami naszych uczniów zawładnął świąteczny zapach.

Tu film do obejrzenia!

Tekst: Honorata Sikora i Paulina Ciesielska - Schwarz
Foto: Honorata Sikora, Paulina Ciesielska - Schwarz, Katarzyna Jeziorecka

Organ prowadzący

Gmina Czempiń

www.czempin.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Głuchowie

Kościańska 28/30
Głuchowo, 64-020 Czempiń

spgluchowo@gmail.com

tel. +48 61 2823427
tel. +48 518 630 886

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.