Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 1 in drupal_settings_initialize() (line 802 of /home/server237032/ftp/SP-GLUCHOWO/OLD/includes/bootstrap.inc).

Aktualności

Rada Rodziców funduje podarek dla podopiecznego Domu Opieki w Jarogniewicach.

Rada Rodziców przyłączyła się do świątecznej inicjatywy i ufundowała podarunek dla jednego z podopiecznych Domu Opieki Społecznej w Jarogniewicach. Wszystkim Mieszkańcom oraz Pracownikom DPS w Jarogniewicach życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Ferie zimowe 2020/2021

Drodzy Uczniowie.
Zbliża się czas ferii zimowych.
W tym roku zgodnie z rozporządzeniem MEN ferie zimowe w roku szkolnym 2020/2021 dla wszystkich uczniów w całej Polsce odbędą się w jednym terminie: 4-17 stycznia 2021 roku.
Chcąc zadbać o Wasze bezpieczeństwo podczas wolnego czasu zachęcamy do zapoznania się z poniższym linkiem .
Pozdrawiam
Pedagog Szkoły
Beata Korbik

MATEMATYCZNY KONKURS GWIAZDKOWY

Zapraszam do udziału w "Matematycznym konkursie gwiazdkowym" skierowanym do klas I-IV.
Wszystko, co trzeba zrobić to rozwiązać krzyżówkę dostępną w załączniku odpowiednią dla swojej klasy i przesłać rozwiązanie na maila: krzysztof.barlozyk@spgluchowo.pl
W każdej klasie spośród poprawnych rozwiązań wylosowanych zostanie 2 zwycięzców!
Krok po kroku:
1. Wydrukuj krzyżówkę dostępną w załączniku (wybierz tylko krzyżówkę dla swojej klasy).
2. Rozwiąż krzyżówkę.

PODZIELMY SIĘ DOBROCIĄ - projekt edukacyjny

PODZIELMY SIĘ DOBROCIĄ - projekt edukacyjny

Cel projektu

NOC NAUKOWCÓW 27.11.2020

Nasza szkoła otrzymała zaproszenie do udziału w Nocy Naukowców 2020, dziś 27 listopada w godzinach 16.00 - 22.00.

Konkurs - doradztwo zawodowe

Zapraszamy uczniów klasy VII i VIII do wzięcia udziału w konkursie pt. „ZAKŁADAM FIRMĘ W BRANŻY EKOLOGICZNEJ” organizowanym przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie. Szczegóły na temat konkursu znajdziecie w zakładce "Doradztwo zawodowe". Dla osób biorących udział w konkursie - przewidziano atrakcyjne nagrody. Proszę o zgłoszenie chętnych przez MobiDziennik lub Classroom.

Mirosława Kajoch

Organizacja pracy od 9 listopada 2020 r.

Szanowni Państwo,

Informuję, że w związku z sytuacją epidemiologiczną decyzją Prezesa Rady Ministrów od poniedziałku 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I – III, którzy od tego dnia przechodzą na nauczanie zdalne. Nauczanie z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość odbywa się za pośrednictwem platformy Classroom oraz Mobidziennika. Wszystkie lekcje realizowane są zgodnie z obowiązującym planem lekcji. Lekcja online - na Meet - będzie trwała od 30 do 45 minut (ustala nauczyciel).

Uwaga! Ważny komunikat!

Szanowni Państwo,

Korekta planu lekcji od 2 listopada 2020

Szanowni Państwo,
w związku z nauczaniem zdalnym w klasach IV - VIII od 2 listopada 2020 została dokonana korekta planu lekcji - aktualny plan w zakładce informacje --> plan lekcji.
Dyrektor Szkoły
Mirosława Kajoch

Nauczanie zdalne

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Od 24 października do 8 listopada 2020 r. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV - VIII. W tym czasie wymienione klasy będą realizowały nauczanie z wykorzystaniem technik zdalnych. Wszystkie planowe lekcje prowadzone będą na platformie Classroom. Uczniowie korzystają z kont i adresów mailowych na których pracowali w ubiegłym roku szkolnym. Każda lekcja będzie trwała 30 minut. Wydłużone zostają przerwy międzylekcyjne. Poniżej podane są godziny rozpoczęcia poszczególnych lekcji.

Strony

Organ prowadzący

Gmina Czempiń

www.czempin.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Głuchowie

Kościańska 28/30
Głuchowo, 64-020 Czempiń

spgluchowo@gmail.com

tel. +48 61 2823427
tel. +48 518 630 886

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.